Pobierz wersję DEMO aby dowiedzieć się więcej na temat promocyjnych warunków zakupu. Galactica VIRGO - zintegrowany system dla biur nieruchomości

Galactica Virgo to internetowy system wielu zintegrowanych funkcji, złożonych w jedną całość. Integruje bazę nieruchomości z portalami ogłoszeniowymi, kalendarz z bazą klientów, poczty e-mail z bazą CRM, strony WWW z bazą ofert, może także zintegrować Twoją agencję z innymi i wiele innych cennych funkcji.

Podstawowe elementy systemu:

Aplikacja wspomgająca pracę biura nieruchomości - baza ofert, wyszukiwarki, kalkulatory, wydruki, powiadomienia e-mail, SMS-y, baza klientów, baza poszukiwań, inteligentny asystent pośrednika, kalendarz, foto edytor do przygotowywania zdjęć, dzienniki zdarzeń, nieruchomości na mapie, użytkownicy , uprawnienia, wielooddziałowość biura, zastępstwa agentów, finanse, raporty, inwestycje i oferty deweloperów, plany nieruchomości, publikacje tekstowe i gazetowe, prezentacje na TV, Czat, moduł dokumentacji, poczta wewnętrzna, poczta e-mail (także na własne domenie), wymiana ofert z innymi agencjami. Aplikacja składa się z wielu elementów, zależnych od wersji, wszystko dostępne niezależnie od tego czy jesteś w biurze czy też w domu lub u klienta (a może na wakacjach :-).

Moduł eksportu ofert do portali ogłoszeniowych - aplikacja umożliwia automatyczne wysyłanie ofert nieruchomości do wskazanych portali ogłoszeniowych (obecnie kilkadziesiąt portali). Eksport jest realizowany w 100% automatycznie. Bez jakiejkolwiek dodatkowej pracy oferty są wysyłane, wycofywane i aktualizowane. Eksportowane są informacje aprobowane przez poszczególne portale oraz wybrane zdjęcia.

Zintegrowany serwis internetowy - strona internetowa o charakterze mini-portalu który jest aktualizowany automatycznie. Oferty nieruchomości wraz z bardzo bogatym sposobem prezentacji są automatycznie publikowane na WWW. Serwis posiada bardzo wiele interesujących dla internauty funkcji, takich jak: notatnik interesujących ofert, automatyczne powiadomienia o nowych ofertach, kalkulatory, wielojęzyczność itp. Możliwość integracji własnej domeny. Strona jest w pełni przygotowywana i uruchamiana na serwerze przez Galactica a klient dostarcza tylko kilka podstawowych informacji.

Galeria obrazów interfejsu Galactica virgo:

1. Baza ofert, rejestr posiada wiele narzędzi takich jak: wyszukiwanie, sortowanie, dostosowywanie widoku, podgląd ofert, wysyłanie ofert na e-mail, zbiorowe operacje na ofertach itp.


2. Wyszukiwarka ofert dla klientów, szuka tylko ofert będących w bieżącym obrocie, dostępnych jest do wyboru wiele kryteriów, zaawansowane szykanie wg lokalizacji i wiele innych kruteriów.


3. Metryka oferty - kartoteka zawiera zakładki a w nich podzielone tematycznie informacje o ofercie, z jednej strony kartoteka zaspokoi wymagania najbardziej wymagających pośredników a z drugiej jest bardzo przejrzysta i czytelna.


4. Galeria - w efektowny sposób możesz zaprezentować galerię zdjęć klientowi.


5. Mapa - oznaczenie i prezentowanie nieruchomości na mapie.


6. FotoEdytor - rewelacyjne narzędzie, łatwa obsługa i duże możliwości, jednym kliknięciem możesz zmodyfikować zdjęcie, np. wymazać widok przez okno lub dodać opis.


7. Kreator planów nieruchomości - podnieś standard opisu nieruchomości.


8. Poszukiwania - narządzanie klientami poszukującymi, propozycje, prezentacje, automatyczne kojarzenie - żaden klient i żadna oferta Ci nie umknie.


9. Inteligentny asystent pośrednika - rewolucyjne narzędzie, aktywnie wspomaga pracę agenta, jest jego "pamięcią systemową".


10. Moduł inwestycji - oferty inwestycyjne, developersie, wymagają szczególnego podejścia, dodatkowo w sposób szczególny są prezentowane na WWW.


11. Publikacje tekstowe i gazetowe - pozwolą zaoszczędzić Ci czas na żmudne przygotowywanie materiału: do ogłoszeń, ramek ogłoszeniowych, gazetek firmowych, folderów.


12. Terminarz - zastąp papierowy kalendarz, zintegruj elektroniczny kalendarz z telefonem.


13. Wydruki - oferty, umowy z wypełnionymi danymi, formularze dla klientów, karty nieruchomości - nie pytaj nas jakie mamy wydruki, mamy kreator wydruków i możesz zamówić takie dokumenty jakich potrzebujesz.


14. Narzędzia Managera - system Virgo do skarbnica wiedzy o pracy Twojego biura i Twoich agentów, wszytskie dane masz na wyciągnięcie ręki.


15. Narzędzia Managera - raporty możesz wygenerować także w postaci wykresów, np: "skąd trafili do Ciebie klienci w ostatnim kwartale, czy wydane pieniądze na marketing się zwróciły".


16. Poczta e-mail - możesz przenieść pocztę do Virgo, dzięki temu jest bardziej bezpieczna niż w programach zewnętrznych, masz historię i integrację z bazą klientów.


17. Moduł dokumentacji - już nie musisz tworzyć dysków sieciowych, wszystkie biurowe dokumenty możesz mieć w virgo, wszędzie tak gdzie masz dostęp do systemu.


18. Zarządzanie strukturą organizacyjną Twojej firmy - użytkownicy, struktura organizacyjna, wieloodziałowość, wielopoziomowy system uprawnień.


19. Zarządzanie treścią strony internetowej.


20. Moduł finansowy.


21. Prezentacja ofert na TV - jedno kliknięcie i otrzymujesz gotową prezentację którą możesz wyświetlać na dużych monitorach lub telewizorach LCD/Plasma.


22. Pomoc - wraz z systemem Virgo otrzymujesz ogólną i szczegółową pomoc, masz także wsparcie naszego działu serwisu a o zmianach i nowych funkcjach jesteś na bieżąco informowany.


Galactica - dane kontaktowe

- Aby pobrać wersję DEMO kliknij tutaj
- Wiecej informacji o systemie: http://virgo.galactica.pl
- E-mail: kontakt@galactica.pl
- Telefon: 52 552-45-29 w.2 (dział handlowy)

Galactica VIRGO - eksport na portale ogłoszeniowe

Galactica Virgo umożliwia automatyczne wysyłanie ofert nieruchomości do wskazanych portali ogłoszeniowych (obecnie kilkadziesiąt portali). Eksport jest realizowany w 100% automatycznie, kilka razy w ciągu dnia. Bez jakiejkolwiek dodatkowej pracy oferty są wysyłane, wycofywane i aktualizowane. Eksportowane są informacje aprobowane przez poszczególne portale oraz wybrane zdjcia.

Ustawienia eksportu w systemie Galactica Virgo dokonuje się raz w MENU > Narzędzia > Eksporty na portale. Do konfiguracji portalu potrzeba następujące dane: adres serwera FTP, login oraz hasło do serwera FTP. Po zapisaniu danych dokonywany jestr test połączenia, jeśli jest on poprawny to dalsze działania są już wykonywane automatycznie.

Aby oferta nieruchomości była eksportowana do portalu ogłoszeniowego należy zaznaczyć opcję "Publikuj w portalach ogłoszeniowych" która nzjaduje się w oknie edycji oferty. Każda oferta aktualna posiadającą tą opcję będzie automatycznie wysyłana i aktualizowania w portalach. Jeśli oferta zostaje wycofana, wtedy moduł eksportu także usunie tą ofertę z portali ogłoszeniowych.

W systemie Galactica Virgo znajdują się dzienniki zdarzeń w których znajdziemy szczegółowe informacje na temat tego kiedy i do jakiego portalu dana oferta zostałą wysłana.

Format pliku importu

  • Format pliku: Galactica,
  • Adres serwera FTP: nieruchomosciplus.pl,
  • Plik importu:
    1. W nazwie powinien zawierać datę importu, np. oferty_20100212_0851.zip
    2. Aby otrzymać dostęp do konta FTP należy zarejestrować się w serwisie podając przy rejestracji dane rejestrowe firmy.
    3. Po rejestracji należy przesłać na adres informację o ID Podmiotu (widoczny w panelu użytkownika) dla którego ma być zdefiniowany import.

Ważne informacje